Superbowl 2020 Nasıl İzlenir

Chiefs vs 49ers – Sky Sports, BBC ve çevrimiçi olarak nasıl ayar yapılır

Superbowl 2020’den bir gün uzaktayız. Bir maçta Şefler vs 49ers, diğeri için ihtişamı ve diğeri için görkemi görecek. Her iki takım kendi şampiyonluklarını kazandı, Kansas suçundan ve San Francisco’nun kazanma sezonunun savunmasından dolayı kazanıyor. Pazar gecesi Miami’deki Hard Rock Stadyumu’nda Superbowl LIV’i nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Chiefs vs 49ers başlama zamanı

Başlangıç 23:30 GMT Pazar gecesi

Chiefs vs 49ers TV kanalı

Sky 49s Chiefs vs 49ers Sky Sports Aksiyon ve BBC One. Oluşturun Gökyüzü saat 22’de başlar, Beeb’in kapsama alanı BBC Two’da saat 23: 00’te BBC 11: 15’de bir.

 

Chiefs vs 49ers TV’de ve Online Nasıl İzlenir

Sky aboneleri, desteklenen bir cihaza (akıllı telefon, tablet, PC veya dizüstü bilgisayar gibi) ek bir ücret ödemeden Sky Go uygulaması aracılığıyla erişebilir.

Sky dışı müşteriler, 9,99 TL’den bir Now TV geçişi satın alarak izleyebilir. Henüz Sky Sports veya Now TV’ye kaydolmadıysanız, kanalların ve akış erişiminin kaydolduktan sonra etkinleştirilmesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın, bu nedenle hayal kırıklığını önlemek için hızlı davranın.

BBC’deki programları izlemek için lisans ücretini ödemeniz gerekmektedir. Oyunu iPlayer’da yakalıyorsanız, kaydolmanız ve bunu yapmak için bir BBC hesabı oluşturmanız gerekir. Bir hesap oluşturmak ücretsizdir, ancak iPlayer herhangi bir içeriği izlemeden önce lisans ücretini ödeyip ödemeyeceğinizi soracaktır.

İşte başlamanız için bazı kullanışlı bağlantılar:

NFL hayranıysanız eylemi görüntülemenin başka bir yolu daha var. NFL Game Pass’a abone olursanız, eylemi Android veya iOS cihazlarda, Apple TV, Xbox One, PS4, Amazon Fire TV, LG ve Samsung akıllı TV’lerde aktarabilirsiniz.

Chiefs vs 49ers – Maç önizleme

Şefler bu maça dar favoriler olarak girerler, ancak bu iki takımdan biri Superbowl Şampiyonları olabilir.

Şeflerin Superbowl’da (1970’de Superbowl IV) son olmasından bu yana elli yıl geçti ve Minnesota Vikings’e karşı tek ve tek şampiyonluklarını kazandı. Geçen yıl New England Patriots’a yenerek daha fazla gönül yarası getirdi.

Ancak Şefler son birkaç sezon boyunca takımlarını yavaşça inşa ediyorlar ve Patrick Mahomes’de ligdeki en formel oyun kurucu var. Eşsiz fırlatma tekniği ve topu yönetme yeteneği, sadece futbolcuların üçüncü yılında olan biri için olağanüstü.

Aşırı hızlı Geniş Alıcı Tyreek Tepesini unutmamalı ve Sıkı Uç Travis Kelce’nin önemli bir oyun bulmasını beklemeliyiz (her zaman öyle görünüyor).

San Francisco 49ers, bu Superbowl’a, 13-3 rekor fırtına gördükleri çarpıcı bir sezondan sonra giriyor;

Pittsburgh Steelers ve New England Patriots’tan sonra, 49ers, beşi superbowls ile ligin en başarılı üçüncü takımı, sonuncusu 1994’te.

49’ların gençleşmelerinin bir kısmı çeyrek geri döndü Jimmy Garropolo, ancak 49’ların savunması bu sezon ana silahlarıydı ve söylediği gibi şampiyonlukları kazanan savunma.

Eğer 49’lular Şeflerin suçunu kısıtlayabilirlerse, altıncı Superbowl şampiyonasını kazanmak için harika bir konumda olacaklar.

Diğer teknoloji haberlerine buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir