Samsung S10 Lite

İlk izlenimler

Bu S10 telefonunu S11’den (veya S20’den veya Samsung’un bir sonraki amiral gemisini çağırdığı her şeyden) çok önce başlatmak garip bir hareket gibi geliyor. Bu Galaxy S11 Lite olarak daha iyi çalışmaz mı? Yine de, büyük bir ekranı var, Samsung hayranlarının takdir edeceği bir tasarım ve umarım en iyi orta sınıf telefon için bir rakip haline getiriyor.

Temel Özellikler

  • 6,7 inç FHD OLED
  • Aslanağzı 855
  • 6 / 8GB RAM
  • 4500mAh pil
  • 48MP ana kamera
  • Süper Sabit OIS

Samsung Galaxy S11’in gelmeden bir ay önce Galaxy S10’un yeni bir sürümünü piyasaya sürmek garip bir hareket gibi görünüyor – ama işte buradayız. Samsung Galaxy S10 Lite’a merhaba deyin.

devasa bir ekrana ve fiyat etiketine sahip bir S10 serisi cihaz için özlem duyuyorsanız, Samsung Galaxy S10e’den daha düşük olacağını umuyorsanız, S10 Lite sizin için olabilir. Bazı iyi özellikler, bol megapiksel ve yaklaşan Galaxy S11 için gördüğümüz sızıntılara benzeyen bir tasarımla doludur.

Yine de, bu telefon göründüğü kadar iyi, neden biraz geri tutulmadığını ve bunun yerine Galaxy S11 Lite takma adını veremediğimi tam olarak anlayamıyorum. Bu telefon bir sonraki Samsung telefonları vurulduğunda bir ay içinde modası geçmiş mi olacak?

Bunun gibi yansıtan Galaxy Note 10 Lite gibi çok tasarım açısından S10 Lite, büyük bir 6.7 inç ekrana ve biraz plasticky hissettiren bir yapıya sahip. Bu büyük ekran, bu ve Samsung’un diğer ‘daha ucuz’ S10 cihazı S10e arasında net bir ayrım olduğu için önemlidir.

İlginçtir ki, S10 Lite diğer S10’lara hiç benzemiyor. arkada kare bir kamera kümesi ve OLED panelinin ortasında küçük bir kesik ile S11’de gördüğümüz sızıntılara çok benziyor. Ayrıca Lite üzerindeki görüntünün eğriliği de yok, bu aslında onu tutmayı biraz daha kolaylaştırdığı için tercih ettiğim bir hareket.

Samsung Galaxy S10 Lite – Kamera

Note 10 Lite, S Pen üzerinden ifade verirken, S10 Lite bunun yerine kalabalıktan çıkarmak için birkaç farklı kamera tuhaflığına sahip. Arkada üç kamera var: Super Steady OIS ile ana 48MP f / 2.0 ana, 5MP makro (yakın çekimler için harika) ve 12MP ultrawide. Bu, önceki S10 telefonlardan farklı bir kurulum – S11’e özel bir makro sensörü eklendiğini gösterebilir mi? Ayrıca özçekimler için ön tarafta 32 MP kamera var.

Kısa süre boyunca cihazla kamera kalitesinin gerçek bir temsilini alamadım, bu yüzden bu düşünceler tam inceleme için beklemek zorunda kalacak.

Samsung Galaxy S10 Lite – Performans

S10 Lite, performansla birlikte Like monikerden daha iyi performans göstermelidir. Genellikle bu tür telefonların orta sınıf dahili cihazlara uymasını bekliyorsanız, Samsung türe karşı oynamıştır. Kalbinde, 6 / 8GB RAM ve microSD genişletilebilirliği olan 128GB depolama alanı ile bir Snapdragon 855 var

FHD ekranla eşleştirildiğinde güçlü bir dayanıklılığa yol açması gereken 4500mAh sığır eti de içeri oturur. Bu pil aslında en büyük S10 Plus modelinde bulacağınız hücreden daha büyük.

Ayrıca One UI 2 ile Android 10’u çalıştırıyor, ekranın altına optik parmak izi sensörü yerleştiriyor ve Samsung DeX ile çalışıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite – Erken karar

Bu S10 telefonunu S11’den (veya S20’den veya Samsung’un bir sonraki amiral gemisini çağırdığı her şeyden) çok önce başlatmak garip bir hareket gibi geliyor. Bu Galaxy S11 Lite olarak daha iyi çalışmaz mı? Yine de, büyük bir ekranı var, Samsung hayranlarının takdir edeceği bir tasarım ve umarım onu ​​en iyi orta sınıf telefon için bir rakip haline getiriyor.

“İnceleniyor” ifadesi, yalnızca bir ürünle ilgili ilk izlenimimizdir – tam bir test ve karar değildir. Yazarımızın neye benzediğini erken anlayabilmek için ürünle biraz zaman geçirmiş olması gerekir. Arama sonuçlarında görünür kılmak için bu “incelemelere el koy” diyoruz. Ancak bunlar her zaman kararsızdır ve tavsiye vermezler. İnceleme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir