Samsung Galaxy Buds Plus

Samsung, yolda gerçek kablosuz kulaklıklarını takip ediyor
ortalama bir yıl önce, Samsung ilk kablosuz gerçek kulaklıklara sahipti: Galaxy Buds.

Samsung’un AirPod’lara cevabı iyi, karışıma kablosuz bir şarj kutusu ekleyerek Galaxy S10 ailesinin diğer ürünleri kablosuz olarak şarj edebilme hilesi ile bir işlem yaptı. Samsung ekosistemini satın aldıysanız, tekrar asla meyve suyunun bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Şimdi Samsung, takip üzerindeki figüratif ve gerçek kapağı kaldırdı: Galaxy Buds Plus.

Samsung Galaxy Buds +: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey
Samsung Galaxy Buds + özellikleri: 2020 için yenilikler neler?
Açık olmak gerekirse, Galaxy Buds Plus’ın yolda bulunduğunu esasen biliyorduk. Samsung devam etti ve muhtemelen iPhone App Store’a erken, muhtemelen yanlışlıkla koydu. Whoops. Keyifli, henüz mevcut olmayan bir ürün için, uygulama hızla 1.7 / 5 derecesine ulaştı, bu nedenle iyi yapılmış Apple fanboyları.

Orada epeyce gelişme var fakat hadi önemli olanlardan geçelim.

İlk olarak, Tomurcuklar 58mAh’den 85mAh’a ve şarj kutusu 252mAh’dan 270mAh’a kadar pil ömrü önemli ölçüde iyileştirildi. Performans açısından, Samsung, önceki neslin 13’üne kıyasla, 22 saatlik kombine çalma süresi ile neredeyse dayanıklılığı iki katına çevirmenin tahmin ediyor şeklinde görünüyor.

Birinci nesil 1 yönlü dinamik hoparlör, bir woofer ve tweeter’den oluşan 2 yönlü dinamik bir kurulumla değiştirilirken, ses kalitesi de sağlam bir yükseltme sağlamalıdır. Ek olarak, orijinal kullanıcıların çağrı kalitesi hakkında bazı şikayetleri olduğu göz önüne alındığında, önemli bir yükseltme olan ekstra bir mikrofon kazanıyor gibi görünüyor.

Siyah, beyaz ve mavi renkte olacaklar ve şimdi iOS’u destekliyorlar – bu, daha önce bahsettiğim uygulama göz önüne alındığında sürpriz olmamalı.

Bir başka ilginç haber daha var: Spotify ile bir ortaklaşa iş sayesinde, Touch Pad artık yazılımın seveceğini düşündüğü şarkıları çalacak, bu da orijinallerin sunmadığı bir şey.

Burada elbet büyük bir dikkatsizlik var ve bu SamMobile’den şimdiye kadar duyduğumuz ilk sızıntılarla eşleşiyor: etken gürültü iptali yok. Apple’ın AirPods Pro’suna doğrudan rakip arayan herkes için büyük bir hayal kırıklığı olacak.

Samsung Galaxy Buds + fiyatı: Ne kadara mal olacak?
Samsung, Galaxy Buds Plus’ın orijinalinin 129 $ ‘ına (~ £ 99) kıyasla 149 dolara (~ 115 £) mal olacağını söylüyor. İngiltere’de orijinal Galaxy Tomurcukları hala doğrudan Samsung İngiltere’den 139 £ maliyete sahip ve Carphone Warehouse, ön sipariş için yenilerini 159.99 £ ‘dan satın aldı.

Bununla birlikte, yaklaşan Samsung Galaxy S20 Plus ve Ultra telefonların alıcıları için ücretsiz bir ön sipariş bonusu olacaklar. Bu nesil Samsung’da her şey yolunda gitmeyi seviyorsanız bunu aklınızda bulundurun.

Samsung Galaxy Buds + çıkış zamanı: Ne zaman kulaklarınıza koyabilirsiniz?
Samsung, Galaxy Buds Plus’ın 14 Şubat’tan itibaren piyasaya çıkacağını söylüyor – bu, Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Z Flip’in satışa sunulmuş olduğu zaman içinde aynı. Bu hafta bir Samsung alışveriş çılgınlığı satın almanız için çok şey var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir