Razer Kishi İncelemesi

İlk izlenimler

Razer Kishi, çok popüler bir cihaz olma potansiyeline sahip iyi inşa edilmiş bir çevre birimidir. Android ve iOS’ta çalışan bir kontrolör olmak evrensel bir cazibe verir, ancak dikkatli bir şekilde fiyatlandırılmazsa hızlı bir şekilde söndürülebilir.

Razer Kishi, cep telefonları (Android ve iOS) için evrensel bir denetleyicidir – oyun akışı patlamaya başladığında tercih edilen seçenek olmayı hedeflemektedir.

Kishi, Switch benzeri bir durum ve mobil cihazlar için bir dizi denetleyici olan Razer’ın Junglecat’ını takip ediyor. Bununla birlikte, sınırlı uyumluluk ve 100 £ civarında bir fiyat noktası ile hamstung.

Razer Kishi cep telefonlarıyla evrensel uyumluluğa sahiptir – iyi, muhtemelen Galaxy Fold ve diğer bazı istisnalar ile çalışmaz – bu sadece bir cihazın üst ve alt kısmına kenetlenir.

Öncül basit ve cihaz etkileyici görünüyor, ancak gerekenlere sahip mi?

İlgili: CES 2020

Razer Kishi

Razer Kishi fiyatı – Fiyatı ne kadar olacak?

Razer Kishi’nin başarısında fiyatlandırma büyük bir faktör olacak. Apple Arcade beğenileri için iyi bir mobil denetleyici arayan ve sonunda Google Stadia ve Project xCloud’un beğenilerini kullanan biri olarak Razer Kishi heyecan verici bir teklif.

Yaklaşan denetleyicinin fiyatını henüz bilmiyoruz ve bu nedenle Razer Junglecat fiyatlandırma için elimizdeki en iyi referans çerçevesi. Junglecat 100 £ altında fiyatlandırıldı – bir denetleyici için oldukça pahalı.

Kishi, yılların evrensel oyun denetleyicilerine daha çok benziyor ve bu, Junglecat kadar pahalı malzemelerle yapılmadığı anlamına gelebilir – ancak bu sadece spekülasyon.

Fiyatlandırma 50 £ markasının çok üzerinde olursa, Razer Kishi’nin kitlesel bir pazarlamaya ulaşması olası değildir. Razer bu denetleyiciyi £ 50’nin altında satmayı başarabilirse, bir vuruş yapabiliriz.

İlgili: Uygulamalı: Dell XPS 13 (2020)

Razer Kishi

Razer Kishi çıkış tarihi – Ne zaman çıkacak?

Razer Kishi denetleyicisi “2020’nin başlarında” piyasada olacak ve hem Android hem de iOS ile çalışacak.

2020’nin ilk sürümünde, oyun akışı gerçekten patlamadan önce yeni çevre birimine alışmanız için bolca zaman verilecek.

İlgili: Uygulamalı: Alienware Concept UFO incelemesi

Razer Kishi

Uygulama: Razer Kishi

CES 2020 sırasında yeni Razer Kishi’ye bakmam gerekiyor ve konsept çok başarılı gibi görünüyor.

Evrensel bir denetleyicinin ana endişesi, performansının farklı telefonlarla büyük ölçüde değişip değişmeyeceği ve – farklı telefonlarda test yapamadığım sırada, Kishi’nin cihaza sıkıca sabitlenip sabitlenmediği. Razer Kishi ve telefon gerçekten tek bir cihaz gibi hissediyordu.

Düğmeler, oyun çubukları ve düzen bir Xbox One denetleyicisine benzer – Nintendo Switch Pro denetleyicisindeki tıknaz eşdeğerine daha fazla benzeyen omuz düğmeleri hariç.

Razer Kishi’nin kullanıcı deneyimi hakkında iyi ya da kötü bir şey yok. Yapı premium hissetmiyor ve ucuz hissetmiyor. Kishi’nin sağlam bir oyuncu gibi görünmesi, mükemmel fiyat noktasına ulaşma konusunda iyi bir şekilde işaret edebilir.

Razer Kishi

Razer Kishi’yi satın almalı mısınız?

Denetleyicinin fiyatını bilmeden Razer Kishi’yi satın almanız gerekip gerekmediğini bilmek zordur.

Denetleyici, özellikle oyun akışı ilerledikçe mobil oyun için harika bir seçenek olabilir, ancak fiyatı çok yüksekse, önerilmesi zor olabilir.

Ancak, iyi monte edilmiş mobil oyun denetleyicileri için seçenekler çok azdır ve bu nedenle Kishi’nin pahalı olduğu ortaya çıkarsa, ne olursa olsun dışarı çıkmak isteyebilirsiniz.

Razer Kishi İlk Bakış

Razer Kishi, çok popüler bir cihaz olma potansiyeline sahip iyi inşa edilmiş bir çevre birimidir. Android ve iOS’ta çalışan bir kontrolör olmak evrensel bir cazibe verir, ancak dikkatli bir şekilde fiyatlandırılmazsa hızlı bir şekilde söndürülebilir.

“İnceleniyor” ifadesi, yalnızca bir ürünle ilgili ilk izlenimimizdir – tam bir test ve karar değildir. Yazarımızın neye benzediğini erken anlayabilmek için ürünle biraz zaman geçirmiş olması gerekir. Arama sonuçlarında görünür kılmak için bu “incelemelere el koy” diyoruz. Ancak bunlar her zaman kararsızdır ve tavsiye vermezler. İnceleme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir