Skagen Falster 3 Akıllı Saat

İlk Bakış

Harika görünüyor, şu anda mevcut olan tüm Wear OS özelliklerini barındırıyor ve giymek harika. Bu mükemmel Fosil akıllı saat olabilir.

Temel Özellikler

  • İnceleme Fiyatı: 279 £
  • Aslanağzı 3100
  • 1GB RAM
  • 8GB depolama alanı
  • HRM, GPS, NFC

Skagen’in Falster akıllı saatleri en iyi görünenlerden bazıları ve bu üçüncü yineleme de farklı değil.

Android’in giyilebilir işletim sistemini çalıştıran basit ancak kaygan bir akıllı saatin peşindeyseniz, Falster’ın en son yinelemesi iyi bir seçim olacak gibi görünüyor. Güçlü İskandinav tasarımının ve herhangi bir Wear OS saatinde bulacağınız en iyi özelliklerin harika bir karışımıdır.

Skagen Falster 3 – Tasarım ve özellikler

Tüm Fosil grubunun saatleri gibi, Falster da tasarımı ile farklılaşıyor. Dairesel bir yüze ve önceki sürümlerden biraz daha yuvarlak bir görünüme sahip kaygan bir saat. Yüzün yan tarafında üç düğme vardır: ekranı prodüksiyona gerek kalmadan saatler arayüzünde gezinmek için bir taç ve her iki tarafında iki kısayol düğmesi.

Kullandığım versiyonun gümüş bir yüzü vardı ve bir dizi kayış seçeneği de mevcut. Örgü silikonun belirli bir hayranıyım ama biraz daha klasik bir şey istiyorsanız deri ve metal seçenekleri de güzel.

Skagen’in özel saat yüzeyleri estetikle eşleşiyor, tasarım gibi basit ve temiz.

Dahili olarak Falster 3, şu anda Wear OS cihazı için mevcut olan en iyi özelliklerin çoğunu alıyor. Şovu çalıştıran Snapdragon 3100, sağlıklı bir 1GB RAM (burada kullanıcı arayüzünde dolaşmak çok pürüzsüz) ve 8GB depolama. Ayrıca yan tarafta bir hoparlör bulacaksınız – bu saatlerin nadirliği. Bu mesajlar, Google Asistan yanıtları vb. İçin zil sesleri çalabilir. Telefon görüşmeleri saatte yanıtlanabilir ve bu iPhone’lar için de geçerlidir.

Fitness elbette burada büyük bir oyun ve doğru izleme koşuları için GPS yerleşik, bir spor salonu sonra cüzdanınız olmadan bir Lucozade için ödeme yapmak istiyorsanız bir HRM ve NFC var. Ayrıca kalp ritimlerinizi ölçmek için bir Kardiyogram uygulaması da vardır.

Bu şeyin pil ömrü açısından nasıl sürdüğünden emin olmadan önce Falster 3’ü tam inceleme sürecimize koymamız gerekecek, ancak teorik olarak şarj etmeniz gerekmediğinden emin olmanız gereken bir dizi mod var Her gece saat. “Genişletilmiş mod”, saatin tüm özelliklerinden ödün vermeden birkaç gün dayanmasına yardımcı olmalıdır.

İlgili: Diesel On Fadelite

Skagen Falster 3 – Fiyat ve çıkış tarihi

Falster 3’ün fiyatı 1800 TL ve şu anda satışta.

Skagen Falster 3 – Erken Karar

Harika görünüyor, şu anda mevcut olan tüm Wear OS özelliklerini barındırıyor ve giymek harika. Bu mükemmel Fosil akıllı saat olabilir.

“İnceleniyor” ifadesi, yalnızca bir ürünle ilgili ilk izlenimimizdir – tam bir test ve karar değildir. Yazarımızın neye benzediğini erken anlayabilmek için ürünle biraz zaman geçirmiş olması gerekir. Arama sonuçlarında görünür kılmak için bu “incelemelere el koy” diyoruz. Ancak bunlar her zaman kararsızdır ve tavsiye vermezler. İnceleme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir