Fossil’in Akıllı Saati: Fadelite

İlk izlenimler

Fadelite’nin görünümünü gerçekten seviyorum ve Fossil’in daha rahat bir pazara giden ama çok sportif olmayan bazı küçük saatlerle çıktığını görmek harika.

Temel Özellikler

  • İnceleme Fiyatı: £ 249
  • 32mm yüz
  • Aslanağzı Aşınma 3100

Diesel On Fadelite ile Fossil, diğer giyilebilir cihazlarından biraz daha kapsayıcı bir akıllı saat yapmaya çalışıyor. Cesur bir tasarım ve bir dizi renk sayesinde daha küçük, daha hafif ve çok eğlenceli.

Fadelite, akıllı saat takıyormuş gibi görünmek istemeyen insanlar için bir akıllı saat gibi görünüyor. Çirkin, hantal ve açık bir şekilde önceki versiyonlar gibi erkeklere odaklanmak yerine, bu Dizel giyilebilir plastikten yapılmıştır ve birbirlerine solan renk vuruşlarına sahip sert yarı saydam kayışlarla birlikte gelir.

Fadilite Fosil Diesel – Tasarım ve özellikler

Akıllı saatler, özellikle Fosil olanlar, klasik bir saatten beklediğinizden daha hafif hissetme eğilimindedir, ancak Fadelight’ı aldığımda bunun ne kadar hafif olduğuna şaşırdım. Biraz bir oyuncak saati gibi geliyor; çok fazla hasar görmeden kaçabileceğiniz ve bir çantada bırakabileceğiniz bir şey. Bazıları bunu olumsuz olarak görebilir, ancak büyük, küstah saatler ile hiç iyi geçinemedim ve bileğime otururken Fadelight’ı zar zor fark ettim.

Plastik bileğe deri veya silikon kadar rahat değildir ve alışması biraz zaman alabilir. Aynı zamanda çok katı, bu da onu biraz zayıflatabilir. Umarım plastik zamanla gevşer ve biraz daha yumuşak olur.

Bu konuda 80’lerin bilimkurgu lezzeti olan genel tasarımı sevdiğim halde, DIESEL markasının kayışta aşağı ve yukarı damgalı olan küstahlığı sevmiyorum. Bu net versiyonda pek farkedilmez.

43mm gövde aynı zamanda bunun oldukça küçük bir saat olduğu ve zarif bileklerde yerinden çıkmaması gerektiği anlamına gelir. Yan tarafta gezinme için bir taç ve geri gitmek ve kısayollara hızlı bir şekilde atlamak için ikincil bir düğme var. Saatle etkileşimler, çok duyarlı olmanın yanı sıra keskin ve parlak (dışarıdan bakıldığında bile) kalan dairesel dokunmatik ekran aracılığıyla da yapılabilir.

Fossil’in akıllı saatlerinin çoğunun benzer içleri var ve Fadelite’de işleri ileriye götürecek hiçbir şey yok. Yine de burada çok şey oluyor ve kutuların çoğu işaretli. Telefonsuz koşu ve etkinlik izleme için GPS, saatinizle hızlı ödeme yapmak için HRM ve NFC vardır. Hışırtı Snapdragon Wear 3100 tarafından sağlanır ve (umarım) pürüzsüz performans için 1GB RAM vardır.

Fadilite Üzerinde Fosil Dizel – Fiyat ve çıkış tarihi

Fadelite 2000 TL’den satışa sunulacak ve Mart ayından itibaren satışa sunulacak.

Fadelit Üzerinde Fosil Dizel – Erken Karar

Fadelite’nin görünümünü gerçekten seviyorum ve Fossil’in daha rahat bir pazara giden ama çok sportif olmayan daha küçük saatlerle çıktığını görmek harika.

“İnceleniyor” ifadesi, yalnızca bir ürünle ilgili ilk izlenimimizdir – tam bir test ve karar değildir. Yazarımızın neye benzediğini erken anlayabilmek için ürünle biraz zaman geçirmiş olması gerekir. Arama sonuçlarında görünür kılmak için bu “incelemelere el koy” diyoruz. Ancak bunlar her zaman kararsızdır ve tavsiye vermezler. İnceleme politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Daha fazla giyilebilir teknoloji ürünü incelemelerimize buradan ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir