Emporio Armani Smartwatch 3 İnceleme

Emporio Armani Smartwatch 3, 375 $ fiyatla alabileceğiniz en pahalı WearOS saatler arasında. Özünde, bir Armani kabuğundaki bir Fossil Gen 5 ve bir sürü özel Armani izleme yüzeyi.

Yani, donanım ve performans açısından, 295 $ Carlyle HR’den daha fazlasını sunmuyor. Onu ayıran şey, yapı ve stil – renkli alüminyum şasi, beraberinde gelen hafif ağırlık, Emporio Armani’nin açıkça görülebilmesini sağlayan beceriksiz saat yüzeyleri.

Eğer bu senin işinse – elbette, saati al. Bu konuda biraz iffy hissediyorsanız, belki 80 $ tasarruf edin ve bunun yerine Carlyle’yi alın.

Tasarım ve Sergileme

EA Smartwatch 3, deneyimsizler için çekici bir saat gibi görünmüyor. Aslında, ilk bakışta plastik bir oyuncak gibi görünüyor. Bir ekranla donatılmış olması, biraz hayal kırıklığı yaratabileceğini düşünüyoruz, ki bu bir Emporio Armani müşterisinin isteyebileceğinin tam tersidir.Ancak daha yakından incelendiğinde, vücut kendini alüminyum olarak ortaya çıkarır. Kullanması süper hafiftir, bu da koşu bandı için de mükemmel bir seçimdir. Mavi varyantımız var, ancak Smartwatch 3’ü siyah, yeşil, sarı veya turuncu olarak alabilirsiniz.

Alternatif olarak, daha ciddi bir görünüm istiyorsanız, şimdi gerçek bir metal bilezik ile siyah paslanmaz çelikte de mevcuttur.

Ön, 326 piksel yoğunluğuna sahip 1.28 inç ekrana sahip. Net, canlı ve çoğu senaryo için yeterince parlak olabilir.

Boyut olarak, 44.5 mm gövdesi orta boy bir bileğe tam olarak bakar. Genel şekli ve aksanları da saatin gerçekte olduğundan çok daha ince olduğu izlenimini veriyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça büyük bir saat yelpazesi var ve bunlar birçok farklı zevki kapsayacak. Bazıları Emporio Armani markalarıyla cesur ve iğrenç, diğerleri daha gizli ve minimalist. Bazıları sportif, bazıları stil veya zarafet hedefliyor. Çoğu, bu ekstra özelleştirme için renkler ve ok stilleri üzerinde geniş bir kontrol sağlayacaktır.

Emporio Armani’nin ihtiyacınız olduğunda saati ve şarj kablosunu saklamak için oldukça serin bir kutu ile geldiğini belirtmek gerekir.

Yazılım ve performans

Gen 5 saatleri Qualcomm’un Snapdragon Wear 3100 yongasıyla çalışıyor ve 1 GB RAM artı 8 GB depolama alanına sahip. EA Smartwatch 3 genel olarak istikrarlı bir performansla gayet iyi çalışıyor.

Her zamanki gibi, gemideki WearOS olabildiğince vanilyadır. Bulacağınız tek özel şey, kaydedilen özel izleme yüzeyleriniz için bir galeri olan bir Armani uygulamasıdır.

Her zamanki gibi, çok özel “dağlık bölgede kayak”, “çapraz buz pateni”, “eskrim” ve “kaykay” için bile bir ton egzersiz izleyicisi var.

Saatin kendine ait bir GPS’i var, bu da bize Fossil Carlyle HR gibi karışık sonuçlar verdi. Sadece bir sinyal almak için biraz zaman alıyor gibi görünüyor – saatin hiç bir GPS konumu elde etmemesi ile 10 dakikalık bir test yürüyüşü geçirdik.

Pil ömrü

Tıpkı vanilya Fossil Gen 5 gibi, Emporio Armani Smartwatch 3’teki pil sizi bir gün daha sürebilir, daha fazla değil. Birlikte oynamak için birkaç güç tasarrufu seçeneği var, ancak genel olarak bir ton fark yaratmalarını beklemeyin (süper güç tasarrufuna gitmedikçe, akıllı saati bir … saatine dönüştürür).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir