Apex Legends Sezon 4

Apex Efsaneleri 4. sezon neredeyse üzerimizde ve yeni sezonun lansman fragmanının ardından Respawn bize ne bekleyeceğimizin tadını çıkarmak için bir oyun fragmanı yayınladı. 4. sezon hakkında hala bir ton özellik yok, ancak yarın güncelleme açılışında, yakında yeni sezon hakkında her şeyi öğrenmeyi umuyoruz. Bunu akılda tutarak, bu oyun fragmanını yarının yama notlarına iştah açıcı bir şey olarak düşünün.

Bildiğimiz gibi, 4. sezon Respawn’daki insanlar tarafından “Asimilasyon” olarak adlandırıldı. Sezon, Revenant’ı en yeni Legend olarak tanıtacak ve aşağıda gömülü fragman bize gösterdiği gibi, Wraith, Lifeline ve Watson gibi Legends için yeni robot temalı kostümler yolda ve hepsi 4. sezonun savaş geçişinde mevcut olacak.

Ayrıca, şimdi merkezinde büyük bir Gezegen Biçerdöverine sahip olacak olan Dünya Kenar haritasında bazı değişiklikler göreceğiz. Römorkta Planet Harvester’in göründüğünü görüyoruz ve Respawn, kırmızı ışınının Dünya Kenarında herhangi bir yerden görülebileceğini belirtiyor. Haritanın yeni merkezi ilgi alanı olacak gibi göründüğü için Gezegen Biçerdöver’de oynamak için büyük kavgalar bekliyoruz.

Yeniden doğma, Apex Efsaneleri 4. sezonda Asimilasyon geçen hafta açıklandığında ayrıntılı olarak sıralanan bazı oyun değişiklikleri tanıtılacak. Değişikliklerin başında Respawn’ın sezonu iki bölüme ayıracağı ve her birinden önce rütbeler için yumuşak bir sıfırlama yapılacağı.

Hakkında çok daha fazla şey öğreneceğiz Apex Efsaneleri 4. sezon yarın, güncelleme geldiğinde ve Respawn yama notları yayınladığında. Şimdilik, yukarıdaki oyun fragmanına göz atın ve mağazada bulunanların beğeninize göre olup olmadığına bakın; Respawn bu yama notlarını paylaştıklarında ve sahip oldukları ilginç bilgi parçalarıyla ilgili ayrıntıları size bildiririz.

Görüşleriniz bizim için önemli yorum bırakmayı unutmayın.

Diğer teknoloji haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer haberlerimiz:

Nintendo Switch SNES satışlarını gölgede bıraktı

Razer Kishi İncelemesi

Samsung S10 Yeni Bir Modelle Geliyor

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir